Styret i Notodden Turlag

Foto: Marius Dalseg Sætre
Rolle Navn Telefon E-post
Styreleder Silje Brokke 93683833 silje.brokke@dnt.no
Sekretær Nina Sleperud 90105610 nina.sleperud@dnt.no
Styremedlem Thor Olav Sørensen 90599774 thor.olav.sorensen@dnt.no
Styremedlem Kari Kittilsen Larsen 95055866 kari.larsen@dnt.no
Kasserer Torstein Nordli 41336247 torstein.nordli@nenett.no
Varamedlem Roger Heimdal 90057176 roger.heimdal@dnt.no
Varamedlem Mari Beitnes 91736175 mari.beitnes@dnt.no

Øvrige nøkkelpersoner som blir invitert på våre styremøter (uten stemmerett):

Rolle Navn Telefon E-post
Leder Økonomiutvalget Marit Syftestad 99256039 marit.syftestad@dnt.no
Leder 1 Turkomiteen Trine Beate Evensen 97572685 trine.evensen@dnt.no
Leder 2 Turkomiteen Dinde Lia 90739798 dinde.lia@dnt.no
Leder Barnas Turlag Notodden Roger Heimdal 90057176 roger.heimdal@dnt.no
Leder Barnas Turlag Hjartdal Karianne Haugan Skårdal 95790597 karianne_haugan@hotmail.com
Leder Løypekomiteen Roar Kråkenes 45603911 roar.krakenes@usn.no
Leder Hyttestyret Helene Gundersen 9970352399703523 helene.gundersen@dnt.no